Kellermann cestovná sada na manikúru 66777 FN karbónovo sivá

Kód: 3700
€22,99
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Luxusná cestovná manikúra s nástrojmi z prémiovej rady nemeckého výrobcu Kellermann.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi pekné šedé puzdro na manikúru so zapínaním na patent je vyrobené zo syntetickej kože. Manikúra je vybavená nástrojmi prémiovej rady nemeckého výrobcu Kellermann. Nástroje zo špeciálne kalenej ocele zaručujú dlhoročnú životnosť a spĺňajú aj veľmi náročné požiadavky.

 Táto malá, ale účelne vybavená sada na manikúru vám pomôže udržiavať vaše ruky krásne a zdravé, či už ste doma, na služobnej ceste alebo na dovolenke.

V tejto manikúre nájdete:

  • 1x nožnice na kožtičku 
  • 1x klieštiky na nechty 
  • 1x zafírový pilník
  •  1x šikmú pinzetu

O značke Kellermann:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavné hodnoty tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

kellermann-logo-bile-web

LOGO - DREI Schwerter - THREE SWORDS

Toto logo sa teší dlhej histórii - skôr bol tento znak používaný nožiarmi a kováčmi mečov. Teraz toto logo s tromi mečmi, mieriaci špičkou dole, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie firmy odovzdávalo zo syna na syna, ktorí boli majstri vo svojom odbore a usilovne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pánske sady na manikúru
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.061 kg
Farba: sivá
Materiál: syntetická koža
Počet nástrojov v sade: 4
Hĺbka: 1
Pre koho: Unisex
Sady na manikúru: áno
Šírka: 11
Veľkost: S
Výška: 4.5
? Rozmery: 11 x 4,5 x 1 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

Logo - drei Schwerter - three swords

Toto logo sa teší dlhej histórií - predtým bol tento znak používaný výrobcami nožov a kováčmi mečov. Teraz ono logo s troma mečmi, mieriacimi špičkou dolu, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie predávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a pilne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.