Kellermann cestovná sada na manikúru BL 7407 PG biela

Kód: 1749
€22,99
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia

Cestovná dámska 5-dielna súprava na manikúru je vybavená pozlátenými nástrojmi nemeckého výrobcu manikúr Kellermann.

Detailné informácie

Podrobný popis

V tejto malej manikúre nájdete všetko, čo potrebujete pre každodennú starostlivosť o vaše ruky. Manikúra je veľmi praktická pri cestovaní -vďaka svojim malým rozmerom sa zmestí do akejkoľvek kabelky alebo kozmetickej tašky.

Manikúra je vybavená nástrojmi z kvalitnej pozlátenej ocele od nemeckého výrobcu Kellermann . Pozlátený povrch nástrojov dodáva manikúre elegantný luxusný vzhľad. Nástroje sú uložené v bielom puzdre zo syntetickej kože uzatvárateľnom na zips.

V tejto manikúre nájdete:

  • 1x nožnice na nechtovú kožtičku 
  • 1x klieštiky na nechty 
  • 1x šikmú pinzetu 
  • 1x zafírový pilník 
  • 1x obojstranný manikúrový nástroj na zatláčanie kožtičky a čistenie nechtov 

 

O značke Kellermann:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavné hodnoty tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

kellermann-logo-bile-web

LOGO - DREI Schwerter - THREE SWORDS

Toto logo sa teší dlhej histórii - skôr bol tento znak používaný nožiarmi a kováčmi mečov. Teraz toto logo s tromi mečmi, mieriaci špičkou dole, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie firmy odovzdávalo zo syna na syna, ktorí boli majstri vo svojom odbore a usilovne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Malé dámske manikúry
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.108 kg
Farba: biela
Materiál: syntetická koža
Počet nástrojov v sade: 5
Hĺbka: 2,5
Pre koho: dámske
Sady na manikúru: áno
Šírka: 12
Veľkost: S
Výška: 5.5
Rozmery: 12 x 5,5 x 2,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

Logo - drei Schwerter - three swords

Toto logo sa teší dlhej histórií - predtým bol tento znak používaný výrobcami nožov a kováčmi mečov. Teraz ono logo s troma mečmi, mieriacimi špičkou dolu, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie predávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a pilne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.