Erbe Solingen kliešte na nechty 92680 otočné o 360 °

Kód: 6342
€8,99
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Kliešte na nechty s možnosťou nastavenia individuálnej polohy strihacie hlavy. Hlava je otočná o 360 °

Detailné informácie

Podrobný popis

Kliešte na nechty Erbe Solingen sú vhodné pre manikúru i pedikúru. Kliešte majú mierne zaoblený pár čepelí na otočnej hlave. Táto otočná hlava výrazne zjednodušuje strihanie nechtov. Možno ju otočiť o 360° a pohodlne sa tak tak dostanete z akejkoľvek strany k nechtu, ktorý potrebujete zastrihnúť. Pri strihaniu využívajú silu na princípe páky a zastrihnite s nimi aj tvrdšie nechty. Manipulácia s klieštikmi vďaka mechanizmu páky je veľmi jednoduchá a bezpečná, náhodné poranenie je takmer nemožné.

  • s integrovaným pilníčkom na nechty
  • presné a ľahké strihanie nechtov
  • zaoblené hrany rezu
  • kovaná oceľ s dlhou životnosťou
  • sterilizovateľné
  • majstrovsky nabrúsené
  • ergonomická plastová rukoväť

 

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930 . Meno značke dal svojimi iniciály zakladateľ firmy Erich Becker.  Rodina Beckerových už tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrne oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen.

 Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedna z hlavných hodnôt tohto výrobcu, preto je tiež každý produkt starostlivo testovaný, než je uvedený na trh.

 Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou radí teraz výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Klieštiky na nechty
Záruka: 2 roky
Farba: čierná/strieborná
Materiál: nerezová oceľ/plast
Hĺbka: 2,5
Pre koho: Unisex
Šírka: 9.5
Výška: 2.5
? Dĺžka: 9,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930. Meno tejto značke dal svojimi iniciálami jej zakladateľ Erich Becker. Rodina Beckerovcov už po tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrové oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen. 

Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá ručí za najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedná z hlavých hodnôt tohto výrobcu, preto je každý produkt starostlivo otestovaný pred tým, než je uvedený na trh.

Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou momentálne radí výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.