CREDO SOLINGEN Orezávač zrohovatenej kože na pätách POP ART s klipom na rašpľu a čepeľami Apricot

Kód: 4500
€9,49
Skladem (1 ks)
Možnosti doručenia

Credo Solingen set orezávača, balenia náhradných čepelí a clip-on rašple. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Credo Solingen orezávač sa odporúča pre účinné odstránenie zrohovatenej kože na nohách. Orezávač je určený na domáce použitie. Samotný orezávač je vyrobený z ušľachtilej pochromovanej ocele, je teda vhodný pre alergikov na nikel. K orezávaču je priložené balenie 10ks náhradných žiletiek Credo. 

Súčasťou balenia je malá clip-on rašpľa, ktorá sa dá nasadiť na orezávač. Je určená na ošetrenie po použití orezávača, zanecháva povrch kože jemný a hladký.

V prípade poruchy krvného obehu alebo cukrovky sa pred použitím poraďte s lekárom.

  • set 1ks orezávač + balenie 10ks náhradných čepelí k orezávaču + malá clip-on rašpľa na zrohovatenú kožu
  • ergonomická rukoväť je z plastu v príjemnej farbe
  • jednoduchá výmena žiletiek
  • vyrobené v Nemecku

O značke: 

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť. 

Dodatočné parametre

Kategória: Manikúrové nástroje
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť.