Castelbel Mydlo - Ruby Red - Hrozno a Červené Bobule, 150g

Kód: 5399
€9,79
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia

Luxusné mydlo CASTELBEL s bohatou vôňou hrozna a červených bobúľ. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Luxusné hydratačné mydlo značky Castelbel. Bohatá vôňa hrozna a červených bobúľ evokuje osobnosť portského vína a luxusná kombinácia čiernej a zlatej dodáva lákavú tajomnosť.

  • 150 g
  • vôňa hrozna a červených bobúľ
  • jemne čistí a hydratuje
  • mydlo v krabičke je vhodné aj ako darček
  • vyrobené v Portugalsku

O značke:

castelbel-logo

Castelbel je portugalská značka, ktorú v roku 1999 založil Aquiles Barros, profesor chémie na Univerzite v Porte. Venuje sa výrobe luxusných parfémovaných mydiel a ďalších luxusných kozmetických výrobkov, ktoré kombinujú kvalitné ingrediencie s originálnym a štýlovým dizajnom. Ak nepoznáte vonné mydlá, vône do izieb a výrobky pre starostlivosť o telo, vyskúšajte ich a možno budete súhlasiť so slovami majiteľa: "Mydla nevyrábame, robíme darčeky."

Dodatočné parametre

Kategória: Tuhé mydlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

castelbel-logo

Castelbel je portugalská značka, ktorú v roku 1999 založil Aquiles Barros, profesor chémie na Univerzite v Porte. Venuje sa výrobe luxusných parfémovaných mydiel a ďalších luxusných kozmetických výrobkov, ktoré kombinujú kvalitné ingrediencie s originálnym a štýlovým dizajnom. Ak nepoznáte vonné mydlá, vône do izieb a výrobky pre starostlivosť o telo, vyskúšajte ich a možno budete súhlasiť so slovami majiteľa: "Mydla nevyrábame, robíme darčeky."