ALLNATURE Epsomská soľ Levanduľa 500 g

Kód: 5566
€2,99
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Epsomská soľ do kúpeľa uvoľňuje svaly, zmierňuje stres a prispieva k lepšej starostlivosti o ťažké nohy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Epsomská minerálna soľ je veľmi dobre rozpustná kryštalická látka bez farby a zápachu. Obsahuje veľké množstvo horčíka a síranov.

Minerálna soľ Epsom s levanduľou je ideálna do kúpeľa na uvoľnenie svalov, detoxikáciu a zmiernenie stresu. Levanduľa zlepšuje kvalitu vášho spánku. Vôňa levandule má uvoľňujúci účinok na unavené svaly a nepokojnú myseľ. Kúpanie nôh v Epsomskej soli zmierňuje opuchy dolných končatín a zároveň ničí baktérie, ktoré môžu spôsobovať ich zápach.

  • ideálny na prípravu relaxačného kúpeľa
  • detoxikácia organizmu
  • zmierňuje opuchy nôh
  • dobre rozpustný vo vode, bezfarebný

Postup: Naplňte vaňu teplou vodou a pridajte epsomskú soľ. Na každých 25-30 kg vašej hmotnosti 0,5 šálky (1 dcl) soli. Na kúpeľ si vyhraďte dostatok času, najlepšie 40 minút. To vedie k maximálnemu vylučovaniu toxínov a vstrebávaniu minerálov z vody.

TIP: Pripravte si peeling s epsomskou soľou. Navlhčite malé množstvo soli v dlani a krúživými pohybmi ju vmasírujte do pokožky.

Poznámka: Neužívajte vnútorne.

Zloženie: síran horečnatý (síran horečnatý heptahydrát - horká soľ MgSO4x7H2O), Lavandula angustifolia Flower (sušený kvet levandule)

O značke:

Spoločnosť ALLNATURE je česká značka zdravej výživy, ktorá využíva osvedčené prírodné zdroje.

Ich potraviny sú určené pre všetkých, ktorí chcú byť fit, mať viac energie a vychutnať si všetky chute prírody. ALLNATURE rozbíja mýtus, že čo je zdravé, nemôže byť chutné. Preto si vyberajú len potraviny vyrobené ekologickými metódami z vysokokvalitných prírodných surovín, aby sa zachovalo všetko dobré, čo príroda do rastlín vložila.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o pokožku
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť ALLNATURE je česká značka zdravej výživý, ktorá využíva osvedčené prírodné zdroje.

Ich potraviny sú určené všetkým, ktorí chcú byť v kondícií, mať viac energie a pritom si užiť všetky chute prírody. ALLNATURE borí mýtus o tom, že čo je zdravé, nemôže byť chutné, preto do svojej ponuky vybrali iba potraviny vyrobené šetrnými metódami z kvalitných prírodných surovín, ktoré zároveň ponechávajú všetko dobré, čo príroda do rastlín uložila.