Panier des Sens

Webová stránka značky: Panier des Sens

Panier des Sens je prírodná kozmetika z juhu Francúzska. Je inšpirovaná krásou a atmosférou slnečného Provensálska, produkty vynikajú príjemne jemnou textúrou a vôňou. Vďaka lokálnym zdrojom prírodných surovín prináša Panier des Sens nádherné kolekcie krémov na ruky, mydiel a kúpeľových produktov. Prírodné zloženie produktov prospieva všetkým typom pokožky. Firma podporuje menšie hospodárstva a úzko spolupracuje s miestnymi dodávateľmi. Prírodné a vegánske produkty sú vždy navrhnuté a vyrobené v Provensálsku. 

 

6 položiek celkom
Panier des Sens Olej na nehty a nehtovou kůžičku - Mandle, 7,5ml
€8,29

Olej na nechty a nechtovú kožtičku obsahuje upokojujúce výťažky zo sladkých mandlí a výživne bambucké maslo. Objem 7,5ml  

Kód: 5122
Panier des Sens Krém na ruce - Hrozen, 75ml
€9,59

Krém na ruky s jemnou vôňou hrozna. S obsahom bambuckého masla a extraktu z bieleho hrozna pre hydratáciu, ochranu i výživu rúk.  

Kód: 5125
Panier des Sens Krém na ruce - Jasmín, 75ml
€9,59

Krém na ruky s vôňou bieleho jazmínu, ktorý poskytuje príťažlivú a podmanivú arómu.  

Kód: 5124
Panier des Sens Krém na ruce - Levandule 75ml
€9,59

Luxusný hydratačný krém na ruky je obohatený o antiseptický a upokojujúci levanduľový esenciálny olej. Vyvinutý pre tú najcitlivejšiu pokožku.  

Kód: 5123
Panier des Sens Krém na ruce - Oliva 75ml
€9,59

Hutný a výživný krém na ruky obohatený o antioxidačný, organický olivový olej z Provensálska. Pomáha liečiť suché a popraskané ruky.

Kód: 5102
5500 panier des sens
€14,79

Sada starostlivosti o ruky obsahuje vyživujúci olej na nechtovú kožtičku a krém na ruky s výťažkami zo sladkých mandlí a bambuckým maslom.

Kód: 5500

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom