Erbe Solingen Profesionálny pilník 91926 polmesiac

Kód: 6365
€109 –96 %
ERBE SOLINGEN profesionální pilník délky 17 cm č.91926
€109 –96 % €3,99
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
1.3.2024
Možnosti doručenia

Profesionálny pilník na nechty Erbe Solingen je ideálny na rýchlu modeláciu prírodných a umelých nechtov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálny súbor Erbe Solingen je špeciálne vyrobené na starostlivosť o nechty. Hrubá strana pilníka sa používa na úpravu nechtov a odstránenie gélovej modeláže. Jemná strana pilníka je určená na tvarovanie nechtov. Tento pilník je ideálny na rýchlu modeláciu prírodných a umelých nechtov. Pstránka Erbe Solingen Half Moon má robustné jadro z pilníka a je umývateľná.

  • tvaruje, skracuje nechty
  • ideálny na rýchlu modeláciu prírodných a umelých nechtov
  • jedna strana má hrubú štruktúru na skrátenie nechtu a odstránenie gélovej modeláže
  • druhá strana má jemnú štruktúru na tvarovanie nechtov
  • umývateľné

logo-erbe-solingen-vector

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov tradičného nemeckého výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná spoločnosť s tradíciou od roku 1930. Zakladateľ spoločnosti Erich Beckerdal značke meno svojimi iniciálami. Rodina Beckerovcov vyrába vysokokvalitné oceľové manikúrové nástroje už tri generácie pod značkou Erbe Solingen.

Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu ocele. Kvalita je jednou z hlavných hodnôt tohto výrobcu, preto je každý výrobok pred uvedením na trh starostlivo testovaný.

Dlhoročná tradícia spojená s remeselnou zručnosťou dnes radí výrobky Erbe medzi celosvetovo najoceňovanejšie produkty starostlivosti o telo.

Dodatočné parametre

Kategória: Pilníky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.03 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930. Meno tejto značke dal svojimi iniciálami jej zakladateľ Erich Becker. Rodina Beckerovcov už po tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrové oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen. 

Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá ručí za najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedná z hlavých hodnôt tohto výrobcu, preto je každý produkt starostlivo otestovaný pred tým, než je uvedený na trh.

Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou momentálne radí výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.