ERBE SOLINGEN Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením 44878 priemer 19,7 cm

Kód: 6327
€51,99 –32 %
erbe solingen kosmeticke zrcatko vyklopne s integrovanym led osvetlenim 20 cm 44878
€51,99 –32 % €34,99
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Kozmetické zrkadlo Erbe Solingen s 8-násobným zväčšením a LED osvetlením.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kozmetické zrkadlo s 8-násobným zväčšením, priemer ø 19,7 cm, vyrobené zo zrkadlového skla najvyššej kvality. Je sklopný a dá sa zložiť na plocho, aby sa ušetrilo miesto.

Plastový rám s integrovaným LED svetlom pre optimálnu viditeľnosť za každých okolností

Funguje na 3 batérie AA (nie sú súčasťou balenia).

S kozmetickým zrkadlom Erbe Solingen bude vaša každodenná starostlivosť o tvár príjemná a pohodlná. . A aby bola starostlivosť o vašu tvár dokonalá pri akomkoľvek svetle, zrkadlo je vybavené osvetlením LED. Zrkadlo zväčšuje 8x.

  • ∅ 19,7 cm
  • s osvetlením LED
  • zväčšenie 8x
  • sklápanie

logo-erbe-solingen-vector

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov tradičného nemeckého výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná spoločnosť s tradíciou od roku 1930. Zakladateľ spoločnosti Erich Beckerdal značke meno svojimi iniciálami. Rodina Beckerovcov vyrába vysokokvalitné oceľové manikúrové nástroje už tri generácie pod značkou Erbe Solingen.

Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu ocele. Kvalita je jednou z hlavných hodnôt tohto výrobcu, preto je každý výrobok pred uvedením na trh starostlivo testovaný.

Dlhoročná tradícia spojená s remeselnou zručnosťou dnes radí výrobky Erbe medzi celosvetovo najoceňovanejšie produkty starostlivosti o telo.

Dodatočné parametre

Kategória: POVIANOČNÝ VÝPREDAJ
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.8 kg
Hĺbka: 3.5
Šírka: 15.5
Výška: 15.5
? Priemer: 15 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930. Meno tejto značke dal svojimi iniciálami jej zakladateľ Erich Becker. Rodina Beckerovcov už po tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrové oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen. 

Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá ručí za najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedná z hlavých hodnôt tohto výrobcu, preto je každý produkt starostlivo otestovaný pred tým, než je uvedený na trh.

Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou momentálne radí výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.