ALLPREMED ATOPIX ACUT CARE Lipidová krémová pena A100232 - 100 ml

Kód: 9111
€17,99
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.2.2024
Možnosti doručenia

Lipidový penový krém Allpremed atopix ACUT CARE na základnú starostlivosť o atopickú dermatitídu. Na červenú, svrbiacu a veľmi suchú pokožku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Allpremed atopic ACUT CARE penivý lipidový krém je špeciálne prispôsobený potrebám atopickej pokožky. Bol vyvinutý na každodennú starostlivosť o podráždenú, suchú a svrbiacu pokožku pri neurodermatitíde. Krém založený na patentovanej technológii BarrioExpert LIPO2 Skin Repair obsahuje okrem iného kožné lipidy, ktoré sa preukázateľne integrujú do kožnej bariéry a podporujú samoregeneráciupoškodenej kožnej bariéry atopickej pokožky. Suchá pokožka je tak intenzívne zásobovaná lipidmi a vlhkosťou, obnovuje sa kožná bariéra a podporuje sa jej vlastná regenerácia. Krém výrazne zlepšuje stav pokožky, podporuje hojenie ekzému a znižuje svrbenie.

Inovatívna technológia peny umožňuje príjemnú aplikáciu na pokožku bez podráždenia a rýchle vstrebávanie bez nepríjemného mastného filmu. Krém sa veľmi dobre znáša, pretože neobsahuje parfumy, farbivá ani konzervačné látky a je vhodný aj pre citlivú detskú pokožku.

  • na červenú, svrbiacu a veľmi suchú pokožku
  • lekárska starostlivosť o pokožku pri neurodermatitíde
  • na každodennú starostlivosť o podráždenú, svrbiacu a suchú pokožku
  • suchá pokožka je intenzívne zásobovaná lipidmi a vlhkosťou
  • obnovuje kožnú bariéru a vlastnú regeneráciu pokožky
  • rýchlo sa vstrebáva, tkanina sa môže použiť okamžite po použití.
  • obzvlášť vhodné pre citlivú a detskú pokožku
  • bez močoviny
  • bez parfumov, farbív a konzervačných látok
  • vyrobené v Nemecku

Použitie: Na dosiahnutie optimálnej starostlivosti aplikujte Allpremed atopix ACUT CARE dvakrát denne (ráno a večer) alebo podľa potreby na podráždené, svrbiace a suché oblasti pokožky. Vďaka technológii obnovy pleti Allpremed je penivý krém mimoriadne úsporný - malé množstvo stačí na väčšie plochy pleti. Allpremed atopix s lipidovou penou BASIC CARE SENSITIVE sa nanáša veľmi jemne, rýchlo sa vstrebáva a je nemastný, takže si oblečenie môžete okamžite znovu obliecť. Výrobok je vhodný len na vonkajšie použitie. Pred použitím plechovku s penou dobre pretrepte a pri vyberaní ju držte vo zvislej polohe. Pred prvým použitím by ste mali odomknúť pečať originality na zadnej strane penovej hlavy.

Zloženie: Glycerín, panthenol, glyceryl stearát, pentylénglykol, lauroyl-pšeničné aminokyseliny draselné, palmové glyceridy, extrakt z Usnea Barbata, sorbitol, hydrogenovaný lecitín, kaprylový/kaprový triglycerid, Kapryloyl glycín, maslo Butyrospermum Parkii, alantoín, ceramid NP, skvalán, hydrogenovaný citrát palmových glyceridov, lauroyl sarkozinát sodný, trometamín, tetrasodný glutamát diacetát, ramnóza, glukóza, kyselina glukurónová, tokoferol, hydroxid sodný, kyselina citrónová.

O značke:

logo-allpresan

Je to nemecká rodinná spoločnosť, ktorú v roku 1998 založil Fritz Neubourg. Už 20 rokov skúma a vyvíja inovatívne produkty pre zdravie a krásu vašej pleti. V spolupráci s odborníkmi v oblasti dermatológie, diabetológie a pedológie vyvíja zdravotné produkty na starostlivosť o pleť. Vďaka tomu sa môžu recepty neustále vyvíjať podľa najnovších vedeckých poznatkov. Na svoje výrobky kladie najvyššie nároky. Štúdie sa vykonávajú podľa farmakologických štandardov (dvojito zaslepené, randomizované a kontrolované placebom).

Podstatou výrobkov je ošetrenie originálnou krémovou penou. Allpresan ponúka vhodné riešenie pre každého a pre každý typ pleti. Základom je patentovaná technológia, ktorá podporuje rýchle vstrebávanie aktívnych zložiek bez upchávania pórov a mastného povrchu. Penové krémy sa ľahko rozotierajú, rýchlo vstrebávajú a sú veľmi účinné. Po aplikácii peny je pokožka chránená priedušným ochranným filmom.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o citlivú pokožku
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.143 kg
? Objem: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Media download | Allpresan

Allpresan je nemecká rodinná firma založená v roku 1998 Fritzom Neubourgom. Už 20 rokov skúma a vyvíja inovatívne produkty pre zdravie a krásu vašej pokožky. Spoločne s expertmi v odboroch dermatológie, diabetológie a pedológie vyvíja zdravotné produkty pre starostlivosť o pokožku. Vďaka tomu môžu byť neustále vyvíjané nové receptúry podľa najnovších vedeckých poznatkov. Na svoje produkty kladie tie najvyššie nároky. Štúdie sú prevádzané podľa farmakologických štandardov.

Podstatou produktov je ošetrenie pomocou originálnej krémovej peny. Allpresan ponúka vhodné riešenie pre každého, pre každý typ pokožky. Základom je vlastná technológia, ktorá podporuje rýchle vstrebávanie aktívnych látok bez zanesenia pórov a mastného povrchu. Penové krémy sa jednoducho roztierajú, rýchlo vstrebávajú a pritom sú vysoko účinné. Pokožky je po aplikácií chránená prievzdušným filmom.