KELLERMANN Kadernícke nerezové nožnice dĺžky 15 cm č. ET 700

Kód: 3704
€14,39
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Kvalitné kadernícke nožnice z nehrdzavejúcej ocele nemeckej značky Kellermann v puzdre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kadernícke nožnice Kellermann sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s dlhou životnosťou. Elegantné nožnice majú vynikajúce strihacie vlastnosti a ľahko zastrihnú vaše vlasy na požadovanú dĺžku a vytvoria dokonalý účes. Svoju úlohu dokonale splní v profesionálnom kaderníctve, ale aj doma. Nožnice sú v ochrannom puzdre a majú dĺžku 15 cm.

  • ideálne pre profesionálov aj začiatočníkov
  • vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele
  • sú rezané laserom (zostávajú ostré veľmi dlho)
  • s nastaviteľnou skrutkou
  • dokonalý profil znižuje únavu počas dlhej práce
  • s rukávom a hrebeňom

O značke Kellermann:

Kellermann je nemecká rodinná spoločnosť s tradíciou od roku 1927, keď ju založil Gustav Kellermanna jeho synovia. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníkov vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto spoločnosti. A kde inde by mohla byť táto spoločnosť založená ako v nemeckom meste Solingenznámom výrobou nožov a nožníc?

kellermann-logo-bile-web

Logo - drei Schwerter - tri meče

Toto logo má dlhú históriu - v minulosti ho používali nožiari a kováči mečov. Logo s tromi mečmi smerujúcimi nadol symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 ubehol dlhý čas a medzitým sa vedenie odovzdávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a usilovne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 je budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pochváliť zaslúženou reputáciou - či už vďaka odolnosti svojich výrobkov alebo ich vkusnému dizajnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice do domácnosti, kadernícke nožnice a ostatné nožnice
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Materiál: nerezová oceľ
Pre koho: Unisex

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

Logo - drei Schwerter - three swords

Toto logo sa teší dlhej histórií - predtým bol tento znak používaný výrobcami nožov a kováčmi mečov. Teraz ono logo s troma mečmi, mieriacimi špičkou dolu, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie predávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a pilne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.