Allpremed atopix BASIC SENSITIVE lipidová krémová pena

Kód: 9035
€15,19
Skladem (5 ks)
Možnosti doručenia

Krém určený na základnú starostlivosť o atopickú dermatitídu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Allpremed atopix BASIC je určený pre základnú starostlivosť o atopickú dermatitídu v spojení s terapiou na podráždenú, svrbivú a suchú pokožku.

Opravuje poškodenú kožnú bariéru atopickej kože. Podporuje prirodzenú regeneráciu pokožky a poskytuje suchej pokožke intenzívny prísun lipidov a vlhkosti. Poznateľne znižuje svrbenie.

Bez urey.


Popis

Lipidový penový krém Allpremed atopix BASIC SENSITIVE bol vyvinutý pre každodennú staroslivosť o podráždenú, svrbivú a suchú pokožku, najmä pre atopickú dermatitídu. Suchá pokožka dostáva intenzívny prísun lipidov a vlhkosti, obnovuje sa kožná bariéra a podporuje prirodzenú regeneráciu pokožky.

Penový krrém je zvlášť dobre znášaný, pretože je bez obsahu umelých vonných látok, farbív a konzervačných látok. Vhodné aj pre citlivú pokožku bábätok, mamičiek a detí. Zložky nášho lipidového penového krému na báze patentovanej BarrioExpert LIPO2 Skin Repair Technology obsahujú kožné lipidy, ktoré prekázateľne zapadajú do poškodenej kožnej bariéry a prispievajú tak k oprave poškodenej bariéry atopickej kože.

  • Lekárska starostlivosť o pleť pri atopickej dermatitíde
  • Pre každodennú starostlivosť o podráždenú, svrbiacu a suchú pokožku
  • Scuhá pokožka dostáva dostatok lipidov a vlhkosti
  • To opravuje kožnú bariéru a podporuje prirodzenú regeneráciu pokožky
  • Vytvára na pokožke prievzdušnú sieť bez poškodenia prirodzenej funkcie pokožky
  • Rýchlo sa vstrebáva, môžete sa hneď po nanesení obliecť
  • Špeciálne vhodné pre citlivú pokožku aj detí
  • Bez urey
  • Bez umelých vonných látok, farbív a konzervačných látok

 

Použitie:

Ideálne je naniesť krém Allpremed dvakrát denne, (ráno a večer), popr. podľa potreby, na podráždenú a svrbivú pokožku. Vďaka technológií BarrioExpert LIPO2 Skin Repair je krémová pena obzvlášť výdatná a na ošetrenie nôh stačí malé množstvo.

Pred prvým použitím odstráňte tesnenie na zadnej strane uzáveru. Pred použitím dózu pretrepte a pri odoberaní ju držte dávkovacím ventilom dohora. Pena sa rýchlo vstrebáva a nemastí, takže sa môžete hneď obliecť. 

Produkt je určený iba k vonkajšiemu použitiu. 

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o ruky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.143 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Media download | Allpresan

Allpresan je nemecká rodinná firma založená v roku 1998 Fritzom Neubourgom. Už 20 rokov skúma a vyvíja inovatívne produkty pre zdravie a krásu vašej pokožky. Spoločne s expertmi v odboroch dermatológie, diabetológie a pedológie vyvíja zdravotné produkty pre starostlivosť o pokožku. Vďaka tomu môžu byť neustále vyvíjané nové receptúry podľa najnovších vedeckých poznatkov. Na svoje produkty kladie tie najvyššie nároky. Štúdie sú prevádzané podľa farmakologických štandardov.

Podstatou produktov je ošetrenie pomocou originálnej krémovej peny. Allpresan ponúka vhodné riešenie pre každého, pre každý typ pokožky. Základom je vlastná technológia, ktorá podporuje rýchle vstrebávanie aktívnych látok bez zanesenia pórov a mastného povrchu. Penové krémy sa jednoducho roztierajú, rýchlo vstrebávajú a pritom sú vysoko účinné. Pokožky je po aplikácií chránená prievzdušným filmom.